Elektro-miz

O firmie

1994

Ponad ćwierć wieku z Wami

Elektronika jutra

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą od 1994 roku na polskim rynku elektronicznym. Specjalizujemy się w produkcji mikroprocesorowych regulatorów temperatury kotłów C.O.

NORMY EUROPEJSKIE

Aby spełnić rosnące wymagania klientów oraz normy Unii Europejskiej, wyroby firmy przeszły gruntowna modernizację. Konstrukcje wszystkich produkowanych sterowników zostały zmodernizowane z zastosowaniem najnowszych podzespołów elektronicznych, ponadto wykonano badania na kompatybilność elektromagnetyczną.

EKO REGULATORY

Reagując na rosnące ceny paliw i rosnące wymagania ochrony środowiska firma opracowała nową generację sterowników w których zastosowano algorytm PID optymalizujący proces spalania do kotłów na paliwa ekologiczne oraz węgiel.

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Zastosowano wielowarstwowe płytki drukowane, a montaż odbywa się na automatycznych liniach produkcyjnych z zachowaniem najwyższych norm jakości. Do sterowania większymi kotłami na węgiel i pellet zaprojektowano nowoczesne sterowniki. Ich wysoka funkcjonalność została doceniona przez wielu krajowych i zagranicznych producentów kotłów.

ENERGIA SŁONECZNA

Od 2010r. prowadzimy intensywne prace nad rozwojem oraz wykorzystaniem darmowej energii ze słońca i wiatru w systemach hybrydowych. Głównym celem firmy jest skonstruowanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie elektroniki polegającej na innowacyjnych systemach przetwarzania energii elektrycznej.